Ogrodzenie stalowe P13

 

Model ogrodzenia P13.

Pionowe profile z dużą ilością wstawek dekoracyjnych z metalu. Ogrodzenia serii "P" to standardowe wzory spełniające oczekiwania wszystkich naszych klientów. Wykonane z wielką starannością służą latami.

 

Specyfikacja ogrodzenia

Wykonane z profili:

RAMA 40x40x1.2mm/40x30x1.2mm - WYPEŁNIENIE 25X15X1.2mm - WYPEŁNIENIE 16X16X1.2mm - SŁUPEK 80x80x2.0mm - SŁUPEK 60x60x2.0mm.

Model nowoczesnego ogrodzenia stalowego , które spełnia najwyższe oczekiwania naszych klientów. Oferowane ogrodzenie wykonane zostało z niezwykłą starannością. Technologia jaką uzyskano podczas tworzenia tego ogrodzenia sprawia że będzie ono służyło przez wiele lat. Powłoka cynkowa zapewni najwyższą odporność przed rdzą na wiele lat. Przy zakupie swojego wymarzonego ogrodzenia polecamy również automatykę, która sprawi że korzystanie z bram stanie się proste i bardzo wygodne. Wybierz model swojego ogrodzenia już teraz - zapewnij sobie prywatność na odpowiednim poziomie. Oferujemy najnowsze trendy w dziedzinie ogrodzeń stalowych.

Standardowe wymiary bramy przesuwnej

Standardowe wymiary bramy dwuskrzydłowej

Standardowe wymiary furtki

Standardowe wymiary paneli

Paleta kolorów RALKażde ogrodzenie może zostać pomalowane w dowolnie wybranym przez klienta kolorze z palety RAL. Standardowym kolorem jest czarny mat 9005. Pozostałe kolory mogą zwiększyć cenę ogrodzenia od 15 do 35 % w zależności od wyboru.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *